CTI


Počítačová telefonie CTI

Komfortní obsluha telefonu na počítači

 • Všechny služby systémového telefonu ovládané myší v okně aplikace
 • Zobrazení jména volajícího
 • Snadné vytáčení telefonních čísel
 • Podpora využití náhlavní soupravy
 • Využití pro Call Centra, Kontaktní centra a informační systémy

 • ... Klikněte pro více informací
  VÝKONNÉ řešení pro Call Centra a Kontaktní centra

  CTI Telefon výrazně rozšiřuje možnosti vaší komunikace. Služby, které dosud využíváte prostřednictvím vašeho telefonu budete s CTI ovládat jednoduše prostřednictvím myši a klávesnice vašeho počítače. Díky dalším modulům CTI Telefon snadno propojíte s vaším CRM systémem, Call Centrem či kontaktním centrem a získáte tak velmi výkonný nástroj pro aktivní práci s telefonem. Díky CTI nebudete muset číst telefonní číslo vašeho zákazníka a zároveň jej zadávat na tlačítkové klávesnici telefonu. CTI Telefon jej jednoduše vytočí za vás. Stejně jednoduché je i opakované volání zákazníkovi, který měl obsazeno. Vrátíte-li se na jeho adresní kartu, můžete ihned využít znovu jeho telefonní číslo. CTI Telefon využíváte zároveň s běžným telefonem. Nic vám nebrání zdvihnout sluchátko, či vytočit číslo tak, jak jste zvyklý.

  CTI Telefon, integrovaný do CRM systému či Call Centra, výrazně zjednodušuje a urychluje práci operátorů. Ti se mohou lépe soustředit na cíle své práce, nikoli na způsob telefonování. Díky CTI tak může vaše vlastní Kontaktní centrum nebo obchodní útvar dosáhnout v aktivním marketingu výrazně lepších výsledků než dosud.Vazba na CRM systém zpřístupňuje operátorovi také cenné informace o předchozích jednáních se zákazníkem. V okamžiku telefonního rozhovoru tak může správně a rychle reagovat na jeho podněty.

  ATEUS-OMEGA Business - Počítačová telefonie CT

  CTI Telefon je efektivní nástroj pro podporu vaší komunikace. Přenáší ovládání vašeho systémového telefonu do počítače PC a spolupracuje s klientskou databází. Tato vazba umožňuje snadnou implementaci CTI Telefonu do CRM systémů a firemních informačních systémů. Můžete se tedy plně věnovat zákazníkovi a obsahu telefonního hovoru, s náhlavní soupravou máte obě ruce volné a telefon ovládáte myší počítače.

  Komfortní obsluha telefonu na počítači PC

  Vlastnosti:

  CTI telefon si na svém počítači můžete zobrazit se dvěma různými zobrazeními:
  1. Jednotlivé funkční pakety jsou zobrazeny v samostatných oknech:

  2. V okně se Vám zobrazí úplný systémový telefon s interaktivním ovládáním. Vytočení čísla a ovládání provádíte přímo kliknutím myší na správné tlačítko na telefonu.Prostřednictvím CTI Telefonu ovládáte: