Modely ISDN BRI
Propojení jednoho nebo dvou rozhraní ISDN BRI (So) do sítí GSM. K dispozici jsou modely s jedním modulem GSM 900/1800 MHz (1x So), dvěma (1x So, 2xSo) nebo čtyřmi GSM kanály (2xSo). Odchozí hovory kontroluje šetřící automat LCR, nezávislý na PBX. Průchozí rozhraní ISDN (NT+TE) umožňuje LCR automatu volit mezi GSM kanály a provedením hovoru po pevné síti.
Brány přenáší plnohodnotně služby i signalizaci mezi sítěmi ISDN a GSM.
Modely analogové - GSM EasyGate ,  GSM SmartGate
GSM brány vybavené analogovou telefonní linkou. K dispozici jsou modely pro hlasové i datové přenosy GPRS, SMS zprávy. Verze SmartGate Dial Thru je vybavena průchozím rozhraním telefonní linky pro směrování hovorů do pevné sítě. Pro hlasovou komunikaci lze k branám připojit libovolný telefon nebo vnitřní/vnější port pobočkové ústředny.
VoIP/GSM brány
První brána GSM 900/1800 MHz s rozhraním VoIP (SIP protokol). Ideální rozhraní mezi podnikovou sítí VoIP a službami GSM operátorů. LCR automat vybírá trasu pro hovor mezi jedním, dvěma nebo čtyřmi GSM kanály.
Multikanálové brány -  GSM GATE 19'
Řešení umožňuje připojení velkých PBX přes analogové/ISDN porty a směrování hovorů do sítí více GSM operátorů.
ISDN PRI brány GSM BlueTower ,  GSM BlueStar
Řada bran pro velké telefonní ústředny a operátory telekomunikačních služeb. Propojení 8-32 kanálů GSM 900/1800 MHz na port ISDN PRI. LCR automat podporuje promyšlené směrování hovorů podle řady kritérií, přepínání více SIM karet a další služby, včetně dálkového dohledu bran.